piątek, 28 sierpnia 2020

The last moments of summer | bonprix.pl

Dzień dobry http://static.tumblr.com/4cb12b39a02a019806dff31d308dc80b/prgxzku/ujSngcku3/tumblr_static_40fs6ter4ruokkckk88wsgccg.gif  
 
 
( PL / ENG )

 Z życia wzięte. 

Zmieniłam design mojego bloga. Pomyślałam, że dobrze byłoby się odnieść do tej zmiany, zwłaszcza, że wystąpiła tak gwałtownie po trzech latach nieingerowania w wygląd strony. Decyzja padła już na wiosnę, jednak wcześniej nie było czasu, motywacji, pomysłu. Kot w okularach, który wcześniej widniał na stronie głównej bloga, nie był moją własnością. Tak przyznaję "pożyczyłam go", dbając o umieszczenie linków do profilu i strony autora. Musiałam to zmienić, zapragnęłam by mój blog w całości był mój. Tak oto narodził się nowy kot w okularach. Może nie jest idealnie, chodź ja jestem z niego bardzo zadowolona i przeogromnie mi się podoba. Dumna jestem, bo to moja pierwsza zrobiona grafika. Teraz mój blog jest w 100% mój. Jeżeli macie pytania odnośnie nowego nagłówka np. dlaczego uparłam się na motyw kota w okularach albo jak wykonać takie logo bez znajomości graficznych oraz płatnych lub skomplikowanych programów piszcie śmiało. 

Real life.

 I changed the design of my blog. I thought it would be nice to talk about this change, especially since it came so violently after three years of not interfering with the look of the site. The decision was made in the spring, but before that, there was no time, motivation, no idea. The cat with glasses, previously featured on the blog's homepage, was not my property. Yes, I "borrowed it", taking care of placing links to the author's profile and website. I had to change that, I wished my blog was entirely mine. This is how a new cat with glasses was born. Maybe it's not perfect, but I'm very happy with it and I like it enormously. I am proud because this is my first artwork. Now my blog is 100% mine. If you have questions about the new headline, e.g. why I insisted on the cat with glasses motif or how to make such a logo without graphic knowledge and paid or complicated programs, feel free to write.
 

Post sponsorowany. 

Dziś po raz kolejny przedstawię wam moje zamówienie od bonprix.pl! Sklep na pewno już znacie, jest tu częstym gościem, a jeżeli nie to odsyłam was na stronę główną bonprix.pl. Dodam tylko: ogromny asortyment dla kobiet, mężczyzn, dzieci i dla domu, częste rabaty i promocje, tak różnorodny, że każdy znajdzie to co go interesuje. Nie przedłużając, pokarzę wam co kupiłam. Może zainspiruję was jeszcze do ostatnich wakacyjnych zakupów? :)
 Today I will present you my order from bonprix.pl once again! You surely know the store already, it is a frequent visitor here, and if not, I refer you to the bonprix.pl home page. I will just add: a huge range for women, men, children and for the home, frequent discounts and promotions, so diverse that everyone will find what interests them. Without extending it, I will show you what I bought. Maybe I will inspire you for the last holiday shopping? :)

 
 

Wakacyjny must have. Wygodne, stylowe i uniwersalne. Można w nich pójść zarówno na plażę jak i letnie dancingi. Nadadzą się na rodzinny obiad i samotny relaks w zaciszu ogrodu. Przyznajcie, dobre klapki to rzecz, która latem jest nieodłączną częścią naszego wakacyjnego bagażu. Dlatego klapek, klapków i klapuśniaków, jak mówi mój Rafał, nigdy dość. Do rzeczy. Zamówione przeze mnie buty to wsuwane, lekkie klapki ze szpiczastym noskiem i dekoracyjną, nietuzinkową kokardą. Wprawne oko tych, którzy zaglądają tu regularnie, mogło wychwycić, że mam już identyczne w innym wariancie kolorystycznym. To dlatego, że są mega wygodne, kobiece i przyciągają wzrok bez względu na stylizację. Kocham je, po prostu pasują do mnie i mojego stylu idealnie. Rozmiar 38 jest odpowiedni.
 A holiday must have. Comfortable, stylish and universal. You can go to the beach and summer dances there. They are suitable for a family dinner and a solitary relaxation in the privacy of the garden. Admit it, good flip-flops are something that is an integral part of our holiday luggage in summer. Therefore, flip-flops and flaps are never enough. To the point. The shoes I ordered are slip-on, light flip-flops with a pointed toe and a decorative, unusual bow. The trained eye of those who come here regularly could notice that I already have identical ones in a different color variant. This is because they are super comfortable, feminine and eye-catching regardless of the styling. I love them, they just fit me and my style perfectly. Size 38 is just right.

 

 
 
 

Od dłuższego czasu polowałam na tę wakacyjną torebkę. Szybko się wyprzedawała lecz wreszcie się udało i teraz w końcu ją mam! Bardzo lubię taki naturalny wzór. Mój wykonany jest z włókna papierowego. Zapinana na zamek. Wymiary 19cm/19cm i 7,5cm głębokości. Pomieści to co najważniejsze; portfel, telefon, kluczyki i inne drobiazgi. Pasować będzie idealnie do letnich outfitów. Widzę ją w połączeniu z klapkami, zwiewnymi sukienkami i lnianymi ubraniami - pewna jestem że będzie pasować do wszystkiego co mam w szafie. Jestem z niej bardzo zadowolona.
 I've been hunting for this holiday bag for a long time. It sold out quickly but finally it worked and now I finally have it! I really like such a natural pattern. Mine is made of paper fiber. Fastened with a zipper. Dimensions 19cm / 19cm and 7.5cm deep. It will contain what is most important; wallet, phone, keys and other small items. It will fit perfectly with summer outfits. I see it in combination with flip-flops, airy dresses and linen clothes - I'm sure it will match everything I have in my wardrobe. I am very pleased with it.
 
 
 Pewnie zastanawiacie się gdzie outfity :) Dziś przygotowałam zestawienie z obiema zakupionymi rzeczami. I tu, niespodzianka, nie będzie to jedna ani dwie stylizacje. Dziś będą cztery. Która podoba wam się najbardziej? 
You are probably wondering where the outfits :) Today I prepared a post with both purchased items. And here, surprise, it won't be one or two styles. Today there will be four. Which one do you like the most?
 
 1.2. 3. 4.
( PL ) 
 
Na dziś to wszystko.
Czy znacie sklep bonprix.pl? Co najbardziej podoba wam się z jego asortymentu? Co myślicie o moim zamówieniu? Jakie buty preferujecie latem? Czy nosicie klapki? Jakie torebki dobieracie do wakacyjnych stylizacji? Lubicie naturalne motywy?
Piszcie w komentarzu.
Dziękuję Ci za poświęcony mi czas
Zapraszam Cię na zaplecze wpisu. 
  
 Komentatorzy

Zajrzyj koniecznie na te blogi:

Pierwszy komentarz:
Ania - ekstraktzycia.blogspot.com , ekstraktykolorow.blogspot.com
 

Najciekawszy komentarz:
Panda - www.pandafch.pl

Co wpis wyłaniam z komentarzy dwa blogi. Skomentuj jako pierwszy najnowszy wpis lub zostaw najciekawszy komentarz a twój blog znajdzie się w polecajce.

 AyuArtystycznie 

Ada Zet 
 
 

 
 Ada, na moim rysunku dziewczyna z aparatem. Tak jest też na blogu i instagramie tej niezwykłej twórczyni. Jak słyszę "fotografia" od razu myślę o niej! Bardzo kreatywna, bardzo twórcza, pełna pasji i niezwykle inspirująca. Piękna, kobieca, dziewczęca, zmysłowa i nie co tajemnicza na swoich zdjęciach. Bardzo profesjonalna, pomocna i dobra. Specjalne podziękowania dla Ciebie Ado, że pokazujesz jak zobaczyć świat w jego najpiękniejszych barwach i odkryć radość i piękno w prostocie.

Rysunek wykonany czarnym długopisem.
 
To mój najnowszy pomysł. Rysuję podobizny, karykatury, fanarty w swoim własnym stylu moich ulubionych blogerów. Z dwóch powodów. Chciałam popracować nad moją kreską, nad moim talentem artystycznym, że tak zażartuję oraz móc znów pokazać wam, jak bardzo jesteście dla mnie ważni, jak bardzo szanuję was i waszą pracę oraz jak bardzo was uwielbiam!
Uwaga. Pomimo tego, że moje rysunki mają charakter bardzo amatorski, rozumiem, że mogą być źle odebrane a szanując waszą prywatność i zdanie, jeżeli znasz mnie już dłuższy czas i regularnie do mnie zaglądasz a nie życzysz sobie pojawienia się w AyuArtystycznie, daj mi od razu znać.
 
Infoblog  :
 
 ● Nie wymieniam się obserwacją. Obserwuję wybrane blogi; te, które często do mnie zaglądają, te pełne pasji i serca oraz te niepowtarzalne, oryginalne i nietuzinkowe.
  Komentarz u mnie = komentarz u Ciebie

contakt: neko_chan@vip.onet.pl
 instagram: hi_ayuna
https://1.bp.blogspot.com/-ErfV2YppSk0/UrwjlhrUD9I/AAAAAAAAAjU/b28B1ZauZ5s/s320/xzc6.gif

120 komentarzy:

 1. Ale piękne takie jakby wiosenne zdjęcia ;) lubię ten sklep ma super asortyment. A co do kota w okularach to super ze w końcu zrobiłaś coś swojego i tak dobrze ci to wyszło oby tak dalej :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Może z czasem wprawię się w grafice :D

   Usuń
 2. Piękne buty, zupełnie nietypowe :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe buty, ale moim zdaniem torebka kradnie dzisiejszy post. Zwłaszcza przy tej zielonej, długiej sukience dobrze się prezentuję. Fajne, nowe logo.

  Pozdrawiam, Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli te buty są wygodne, to mnie zaskoczyłaś, bo nie wyglądają. Styl co najmniej dziwny, nie założyłabym... Torebek nie lubię. 😶

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetnie, że masz własne logo 😉 ja też planuję sobie sprawić własne. Co do stylizacji to najbardziej podoba mi się numer 3 ale te klapki mnie odstraszają😅 jakoś nie specjalnie mi się podoba takie obuwie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdemu z nas podoba się coś innego i to jest piękne! :)

   Usuń
 6. Klapki i torebka bardzo mi się podobają.

  OdpowiedzUsuń
 7. Witaj serdecznie Cię pozdrawiam piękne buty i torebka.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajne ubrania, najbardziej podoba mi się torebka i tą długa zielona sukienka:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Super, że masz w 100% własny nagłówek! Jeszcze kilka lat temu uwielbiałam je tworzyć i często zmieniać, teraz od dłuższego czasu zostaję przy jednym :)
  Wszystkie stylizacje bardzo mi się podobają i ciężko mi wybrać najlepszą, chyba mamy podobny gust :D
  Torebka jest bardzo ładna, klapki też i muszę się zgodzić, że na lato są nieocenione, sama często z nich korzystam, gdy muszę na chwilę wyjść z domu :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 10. Super ciuszki :) Bardzo podoba mi sie ta zilona sukienka i kombinezon :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Wlaśnie już kilka razy byłam na Twoim blogu i widziałam, że nagle logo się zmieniło hehe, bardzo ładne, podoba mi się.
  Co do klapek to kuuurde, nigdy takich ładnych nie miałam, chyba będę musiała sobie kupić xD
  Pierwszy outfit jest najbardziej w moim stylu, ale we wszystkim ślicznie wyglądasz, zielony pasuje do Ciebie ;)
  A rysuneczek jak zawsze śliczny hehe, ja nie mam takiego wlasnego stylu rysowania.

  OdpowiedzUsuń
 12. Kot wyszedł świetnie, super, że masz teraz grafikę, którą sama stworzyłaś:) Co do butów, to latem chodzę zwykle w balerinach lub wygodnych sandałach. Torebki mam dwie, nie cierpię ich zmieniać, bo nie lubię przekładać ich zawartości;) Rysunek jest śliczny, jestem ciekawa następnej podobizny:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też się cieszę z tej grafiki :)
   Też nie lubię przekładania zawartości z torebki do torebki :D

   Usuń
 13. Grafika wyszła świetna :) bardzo podoba mi się ten kot :) ja niestety nie mam takich zdolności. Torebka jest genialna. Wszystkie stylizacje mi się podobają ale 3 i 4 najbardziej mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie... nie potrzebowałam zdolności. Potrzebowałam czasu, bo grafika okazała się być bardzo czasochłonna :D

   Usuń
 14. Świetna grafika - bardzo ładny ten kot 😍
  Zamówienie również świetne - klapki są ekstra 😍
  U Ciebie widzę na blogu klimaty wiosenno -letnie.
  W stylizacji nr 2 wyglądasz niczym pani wiosna 😍
  No niestety ,nie umiem wybrać która styloweczka mi się najbardziej podoba -wszystkie są rewelacyjne 💞
  Bardzo ładnie wyglądasz wyglądasz 😍
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 15. JAK dla mnie zmiana bloga zdecydowanie na plus strasznie mi się podoba i jest bardzo profesjonalna. Natomiast jeśli chodzi o zamówienie to urzekła mnie ta torebka jest prost urocza :D
  by-tala.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, aczkolwiek do profesjonalizmu to mi jeszcze sporo brakuje ;)

   Usuń
 16. Powiedziałabym, że takie na lato. Ciekawe w sumie czemu wysłali Tobie dopiero na jesień.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sama wybierałam. Bardzo zależało mi na tej torebce, a ciągle się wyprzedawała, dopiero teraz ją złapałam :D

   Usuń
 17. Your blog looks so beautiful! And I absolutely love those shoes. They are gorgeous.
  the creation of beauty is art.

  OdpowiedzUsuń
 18. Numer 2 - ta dłuższa, zielono-turkusowa sukienka jest świetna. I torebka pasuje idealnie. Co do własnej grafiki - to był dobry wybór, aby samemu sobie ją zaprojektować - ciekawie wygląda! I tak jak piszesz, jest w 100% Twoja. U mnie zdjęcie filiżanki kawy na banerze nie jest moje, lecz kupione ze stocka z odpowiednimi licencjami, więc jest również jakby moje;)))
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Klapki wybrałaś świetne! Wyglądasz jak bogini w tej zwiewnej sukience :-)

  OdpowiedzUsuń
 20. Mnie zachwyciła stylizacja nr 2. Ta zwiewna sukienka i cudowna torebka! Sama chyba muszę sobie sprawić podobne rzeczy. Ja też powoli się przymierzam do jakichś zmian, coś tam niby próbuję sama zrobić, ale idzie dosyć opornie. A tak poza tym ten kotek jest bardzo uroczy!
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 21. jak zawsze wyglądasz zjawiskowo :) Buziaczki

  OdpowiedzUsuń

 22. Thank you for sharing this wonderful post keep your awesome work
  I have many hobbies. I love to travel and read. But my favorite hobby is cooking. Let me tell you why! First, I'll tell you a little bit about why I started cooking. Secondly, I'll give you some information about what I like to cook. Third, I will say how I use the Food for cooking.

  When I started cooking, I was 10 years old. My mom wants me to be a chef. She has always believed that girls have to make different types of food, because one day they will get married. In my country, it is normal for girls not to cook. I feel lucky because I can cook many dishes. Now that I cook some of the dishes my children and husband love, I become happy and proud of my mother and myself. food near me Please share if you love me.

  OdpowiedzUsuń
 23. Stylizacja w sukience totalnie mnie oczarowała! no i te pasiaste mule są mega! ;)

  OdpowiedzUsuń
 24. Torebka bardzo ładna, klapek raczej ostatnio nie noszę :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Powiem Ci- szacun- kot wyszedł super :) Ja kiedyś w liceum bardzo interesowałam się grafiką komputerową, sporo tworzyłam, a teraz lata minęły, a ja jestem w tyle z tym tematem ;) Najgorsze, że niestety nie mam aktualnie czasu na dokształcenie w tym aspekcie.
  A co stylizacji to wszystkie mi się podobają, we wszystkich wyglądasz bardzo ładnie- ale najbardziej urzekła mnie sukienka i ten kombinezon w liście- piękne! Buty z Bon Prixa super. Też lubię ten fason. Torebka też w moim stylu, chociaż niestety jak dla mnie jest za mało pojemna. Mam podobnego rozmiaru okrągłą torebkę z Pepco- uwielbiam ją, ale noszę ją okazjonalnie. Jako Matka Polka, z różnymi gazetami się nie mieszczę ;) Pozdrawiam cieplutko w ten chłodny wrześniowy dzień :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Bardzo udane zamowienie, chyba sama sie skusze na te torebke, jest przesliczna! Pozdrawiam!

  http://rymowanemysli.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. Hej super ten kot bardzo oryginalnie dobra zmiana. Najbardziej podoba mi się torebka.Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 28. Buty i torebka świetne, ale mi w oko wpadła ta sukienka w zieleniach... :)
  Obrazek fantastyczny!
  A kot w okularach wyszedł super. :)

  OdpowiedzUsuń
 29. Torebka bardzo mi się spodobała :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 30. ślicznie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza w 3!

  OdpowiedzUsuń
 31. Podoba mi się Twoje zamówienie, coraz bardziej kusi mnie Bonprix. ;) Kot wygląda super, pasuje do bloga. ;)

  OdpowiedzUsuń
 32. Zmiany zawsze są fajne :) super looki a buty cudne

  OdpowiedzUsuń
 33. bardzo podoba mi się Twoja torebka oraz sukienka nr 2 :) śliczna jest!

  OdpowiedzUsuń
 34. Gratuluję stworzenia swojej pierwszej grafiki :) Kotek jest prześliczny <3. Ja sama w grafice jestem ciapa. Oba kotki z loga na fejsie i insta robił Nabuzael :) Jakieś odświeżenie mojego bloga też by mi się przydało, ale na razie brakuje mi wizji ;p
  Klapki tak to coś czego brakowało mi w te wakacje :P Nie ma jak stylowe i wygodne klapki. Te są piękne <3. Ja jakieś tam mam ale co najwyżej na podwórko założę, bo prezentują się nijak :P. Ze stylizacji zaś wybieram dwójeczkę. Świetna sukienka <3

  OdpowiedzUsuń
 35. W tej pierwszej sukience wygladasz genialnie :) I ta focia kiedy ta sukienka rozwiewa.. cudowna :) Super :) Ślicznie :)

  A rysunek pierwsza klasa - widać ile włożyłaś serca i pracy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapomniałam złożyć gatulacje :) Gratuluję <3 Kotek pierwsza klasa <3

   Usuń
 36. I love all the looks! So amazing! Lovely Post!
  Allurerage
  Thetrendybride

  OdpowiedzUsuń
 37. Kochana Ayuno,
  po pierwsze - dziękuję za wyróżnienie mojego komentarza! To zawsze bardzo miłe! :)
  Po drugie - zanim jeszcze przeczytałam ten wpis to zauważyłam zmianę w logo bloga i szczerze pisząc, już się z nim "udomowiłam", a myślę, że jest to bardzo dobre określenie, ponieważ odnoszę wrażenie, że dzięki niemu jest tu jeszcze bardziej (chociaż wcześniej i tak już było MEGA) przytulniej :D Bo nie ukrywam, że za każdym razem, gdy odwiedzam Twojego bloga, to czuję się, jakbym przychodziła do dobrej znajomej, do dobrze znanego salonu, haha :D
  Słuchaj, Ayuno! Niedawno odważyłam się zrobić moje pierwsze zakupy na zaful! I pomimo małego strachu, jestem szalenie zadowolona z zakupu, więc może tym razem poszperam na bonprix i spróbuję też złożyć zamówienie :) Uwielbiam tę torebkę, swoją drogą. Na lato idealna, ale myślę, że gdyby się uparł to i jesiennie wygląda! A nabiera dodatkowego uroku w Twoich outfitach!
  Fanart cudowny, ale już dobrze wiesz, że jestem największa fanką Twoich prac!
  Ściskam Cię ciepło i życzę wszystkiego dobrego!

  OdpowiedzUsuń
 38. Totalnie nie umiem w grafikę, więc podziwiam tym bardziej :) Sama bym chciała mieć jakieś typowo moje logo. Może kiedyś :)

  OdpowiedzUsuń
 39. What cut outfits! I really like the green dress and you have such nice accessories! your new blog layout looks lovely too.

  Hope you are having a lovely weekend :)

  Away From Blue

  OdpowiedzUsuń
 40. Thank you so much for share this pictures! I really loved your summer outfits, especially the long green dress! :) Have a lovely week!

  www.luciagallegoblog.com

  OdpowiedzUsuń
 41. Chwilkę mnie nie było a tu takie zmiany. Szablon i nagłówek kota jest rewelacyjny, przez tą asymetrie nadaje tylko charakteru całej strony. Te klapeczki są bombowe, a stylizacja najbardziej podoba mi się 2
  Pozdrawiam, MAda

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogólnie ten uszczerbek nie był w planach, ale może faktycznie dobrze to wygląda :D
   Buziaki!

   Usuń
 42. Zielona sukienka jest bardzo romantyczna:)

  OdpowiedzUsuń
 43. świetna jest ta torebka! nowy wygląd bloga też jest bardzo ładny :)
  eerie-world.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 44. zielona sukienka ekstra chce ją u siebie :)
  Buziaki:*

  OdpowiedzUsuń
 45. Cześć Kochana cudowny image bloga :) Bardzooooo mi się podoba, bardzoooo. Twoje stylizacje są przepiękne. Figurę masz niesamowitą Ayunko, pozazdrościć :)

  OdpowiedzUsuń
 46. Jesteś bardzo piękna.

  OdpowiedzUsuń
 47. The cat for the blog is very cute and these pink glasses !!! And great new things. I liked both the flip flops and the handbag

  OdpowiedzUsuń
 48. Podobają mi się Twoje stylizacje, są takie dziewczęce. :)

  OdpowiedzUsuń
 49. Torebeczka przepiękna! A i ten zielony kombinezonik (3) bardzo przypadł mi do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 50. Nice post! This is a very nice blog that I will definitively come back to more times this year! Thanks for informative post.# @ Packers and Movers Kolkata

  OdpowiedzUsuń
 51. Welcome to the top four packers Movers Mumbai, We are one of the leaders in the packers and movers industry. We provide the best reliable services from Mumbai to throughout India. We have a professionally trained team to provide you with the best relocation experience that will be memorable in your life. @ Packers and Movers mumbai

  OdpowiedzUsuń
 52. Najbardziej mi się spodobała zielona sukienka. Uwielbiam takie :) Cenka.pl pozdrawia.

  OdpowiedzUsuń